Filip Tropp U
Richard Zvitek U
Rudolf Sukeník U
Milan Vrbavík Z

TROCHU SLOV OD NÁS:Do futbalu sme išli s tým, že si hlavne zahráme futbal a zabavíme sa ako partia kamarátov. Keďže sme sa rozhodli zaregistrovať na poslednú chvíľu do súťaže, nemali sme dosť času zohrať sa a natrénovať si taktiku. Preto naše prvé zápasy boli len také oťukávacie, v ktorých sme si hľadali svoje miesto na ihrisku. Chýbal nám dosť tréner ktorý by nás usmernil a zaviedol v tíme poriadok. Trénera nám trošku nahradil nový hráč, Marián Tvrdý , ktorý do tímu prišiel počas rozbehnutej sezóny. Dal nám štýl hry a usmernil nás. Tento rok vstupujeme už do svojej tretej sezóny a tak ako bola pre nás tá druhá úspešnejšia ako prvá, chceme aj teraz pridať niečo navyše. Od prihlásenia sa do mestskej ligy sa toho veľa zmenilo, či už v hráčskom kádri alebo aj v našej hre. V mužstve sa za dva roky vystriedalo 19 hráčov a tento počet určite nie je konečný. Sme mladé a rozhodné mužstvo a určite sa nezľakneme žiadnych prekážok. Preto budeme bojovať ďalej a určite sa dočkáme ešte množstva víťazstiev. FC cernegotropp dotoho!!!!

FC vs Bloody Blades:

Celý zápas sa odohral vo vysokom tempe s množstvom dobrých šancí na oboch stranách, o čom svedčí aj pomer striel 34 ku 26. Bloody Blades sa snažilo hrať podobným štýlom, akým nás už raz dokázalo poraziť. Cernegotroppy dnes však nastúpili s oveľa väčším odhodlaním vyhrať, čo sa aj preukázalo na našej hre. Od začiatku sme sa snažili hrať útočný futbal, pričom hlavnou úlohou bolo eliminovať nebezpečné protiútoky Bloody Blades, vedené Vladom Papajčíkom. To sa nám aj z časti podarilo a kedže oproti minulému vzájomnému zápasu, kedy sme sa nedokázali presadiť, sme strelili 10 gólov, a tak doviesť zápas do víťazného konca. Nedá sa povedať, že by dnes Bloody hralo zle, ale na našu dobrú hru im dnes ich výkon nestačil. V dnešnom zápase predviedol svoje umenie a streleckú chuť Kefa a určite sa na mňa nikto nebude hnevať, keď ho vyhlásim hráčom zápasu aj bez hlasovania :P. Takže FC cernegotropp forever!:)

FC vs Ansys Žilina:

Na dnešný zápas sme nastúpili len vo veľmi malom počte, čo sa prejavilo hlavne ku koncu zápasu. Od začiatku bolo jasné, že súboj s Ansysom nebude patriť k najľahším. Ansys začal svižne a Filip v našej bráne mal čo robiť, aby si udržal čisté konto. Po troška zaspatom úvode sme sa však prebudili a niekoľko krát pohrozili pred bránou súpera. Prvý gól však padol až v 20. minúte prvého polčasu a postaral sa o neho náš cernegotropp Vlado. O 2 minúty sme náš tesný nádskok ešte navýšili jedným gólom, a tak ukončili prvý polčas stavom 2:0 v náš prospech. Po prestávke Ansys naďalej pokračoval vo svojej celkom dobrej hre, čo sa prejavilo aj na svetelnej tabuli, keď v 30. minúte znížil Ľ.Čupka. Po 10 minútach však prišli chvíle nášho F.Hreusa, ktorý najprv v 40. minúte zvýšil na 3:1 a v 45. minúte na konečných 4:2, a tak sme zápas aj napriek prejavújúcej sa únave dotiahli opať do víťazného konca.

Turnaj priateľov futbalu:

V piatok 26.12.2008 sme sa úspešne zúčastnili turnaja priateľov futbalu. Turnaj sme začali veľmi dobre, keď hneď v prvom zápase sme porazili MFK Hájik 5:2. V druhom a zároveň veľmi dôležitom ( čo sa konečného umiestnenia týka ) sme porazili prvoligovú FERONU v pomere 6:2. V ďalších dvoch zápasoch FC cernegotropp však ťahal za kratší koniec a preto cernegotroppovia nakoniec o skóre skončili na výbornom 3. mieste za týmom CyS Baulogic Žilina. Víťazom celého turnaja sa stal 5. pluk špeciálneho určenia.